FD8015U12S DC BRUSHLESS Fan 12V 0.5A 75mm 39x39x39mm Graphics/Video Card Fan 2Pin
★★★★★ 4.5 89 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by labenagroup.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 17
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • Radiator Fan
Brand Name VPAHHYQKU
Manufacturer VPAHHYQKU
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.5 out of 5
★★★★★
89 ratings | 36 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
83% (74)
4 stars
4% (4)
3 stars
2% (2)
2 stars
1% (1)
1 star
10% (9)