10Pcs Relay 812H-1A-C-12VDC 812H-1A-C-24VDC 812H-1A-C 24VDC 812H 1A C DC24V 4PIN 12A 12V 24V(812H-1A-C-24VDC)
★★★★☆ 4.0 80 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by labenagroup.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
relayRelay Control Module10Pcs Relay 812H-1A-C-12VDC 812H-1A-C-24VDC 812H-1A-C 24VDC 812H 1A C DC24V 4PIN 12A 12V 24V
  • relay
Model XWZHCCWCO
Brand Name XWZHCCWCO
Part Number XWZHCCWCO
Manufacturer XWZHCCWCO
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4 out of 5
★★★★☆
80 ratings | 33 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
75% (60)
4 stars
8% (6)
3 stars
4% (3)
2 stars
2% (2)
1 star
11% (9)